درباره سپید در شایان

کارخانه تولید انواع محصولات نمک: نمک صنعتی، نمک خوراکی و ...

شرکت نمک سپید دُر شایان درسال 1386 هجری شمسی تاسیس شد و در این سال ها با استفاده از تجربیات خود، اقدام به تولید و صادرات انواع نمک صنعتی منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی با بهره گیری ازتکنولوژی های جدید و دانش روز نموده است.

ازاهداف اصلی این شرکت تامین کالای مورد نیاز مشتریان ، ارایه خدمات مشاوره ای وفنی، همراهی با مشتری تا حصول بهترین عملکرد و ارتقاء سطح کیفی محصولات می باشد.

با یاری خداوند متعال علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور، صادرات نمک به کشورهای همسایه ازجمله روسیه، ارمنستان، گرجستان، افغانستان، هندوستان و برخی کشورهای عربی صورت گرفته است که این خود ازجمله افتخارات ثبت شده در کارنامه کاری شرکت نمک سپید دُر شایان می باشد.

واحد کنترل کیفیت شرکت نمک سپید دُر شایان، مسئول انجام امورآزمایشگاهی، کنترل و نظارت مستقیم بر تولید محصولات می باشد، بازدیدهای مداوم روزانه، بازدیدهای در حین تولید، بازدیدهای رندوم و بازدیدهای غیر منتظره از بخش تولید، از وظایف همکاران ما در این قسمت است

جهت آشنایی با بخش های مختلف این شرکت و دریافت اطلاعات فنی محصولات، خواهشمند است به دیگر قسمتهای سایت مراجعه فرمایید و در صورتی که به پاسخ مورد نظر خود دست نیافتید، با همکاران ما دربخش بازرگانی و فروش تماس حاصل فرمایید.

امید است بتوانیم شما را در انتخاب صحیح محصول مورد نظرتان یاری رسانیم.

error: این محتوا محافظت شده است