گواهینامه‌ها

فهرست گواهینامه‌های اخذ شده توسط «سپید در شایان»

سپیدر همواره می‌کوشد تا کیفیت ارائه محصولات و خدمات خود را افزایش دهد و موجب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم کند. به همین منظور بخش مدیریتی و کارمندان سپیدر آموزش‌های لازم در سطوح مختلف مدیریت، ارتباط با مشتری، ارتقاء کیفیت محصولات و … را کسب کرده و گواهینامه های مربوطه را اخذ می‌کنند.

در ذیل تصویر گواهینامه‌های مدیریتی اخذ شده توسط سپیدر ضمیمه شده است:

گواهینامه مدیریتی شایاندانلود گواهینامه شماره 1

 

گواهینامه مدیریتی شایاندانلود گواهینامه شماره 2

مزایای اخذ و ارائه گواهینامه های مدیریتی

اخذ و ارائه گواهینامه های مدیریتی مزایایی در پی دارد که می‌توان آنها در فهرست ذیل خلاصه کرد:

  • افزایش سطح کیفی سطوح مدیریتی
  • ارائه خدمات بهتر به مشتریان
  • ایجاد حس اطمینان در مشتری
  • رقابت مثبت در زمینه افزایش سطح کیفی محصولات و خدمات
  • تسهیل در ورود به بازارهای جهانی

 

سپیدر در مسیر رشد و توسعه

قطعاً اخذ گواهینامه ها نتیجه فرعی است که از آموزش مدیران و کارمندان سپیدر حاصل می‌شود. نتیجه اصلی همان ارتقاء سطح دانش و عملکرد این افراد است که عواید آن هم نصیب مدیران و صاحبان شرکت می‌شود و هم کام مشتریان را شیرین خواهد کرد. بنابراین، هدف اصلی سپیدر از آموزش نیروهای انسانی خود اخذ گواهینامه ها نیست، بلکه این شرکت در صدد ارائه هر چه بهتر خدمات است و می‌کوشد تا رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم کند.

سپیدر از هیچ تلاشی برای توسعه و ارتقاء بخشهای مختلف این شرکت دریغ نمی‌کند. ایجاد بخش آزمایشگاه نمک و کنترل کیفیت نیز نمونه این تلاشها در مسیر ارتقاء کیفیت و رعایت استاندارهای ملی و بین‌المللی است. تلاش برای آموزش کارمندان و اخذ گواهینامه های لازم مدیریتی نیز در این زمره می‌گنجد.

سپیدر به توسعه کسب و کار خود به خارج از مرزهای ایران تمرکز دارد و کسب این مهم در سایه آموزش و توسعه نیروی انسانی این شرکت محقق می‌شود. بازراهای جهانی برای اطمینان به یک کسب و کار به تأیید سازمان‌های صدور گواهینامه‌های کیفیت تکیه می‌کنند و این موضوع نیز بر ضرورت اخذ گواهینامه های کیفیت تأکید می‌کند.