صادرات نمک شایان

مبادله کالا به کالا و واردات و صادرات از جمله حیطه‌هایی هستند که زندگی اقتصادی بشر از دیرباز با آنها گره خورده است. از روزگار قدیم، ایران به دلیل داشتن محصولات متنوع و بسیار باکیفیت همواره جزو پیشگامان صادرات بوده است. این مهم تا کنون نیز ادامه دارد. سپید در به عنوان یک شرکت ایرانی از جمله مجموعه‌هایی است که با بیش از یک دهه تجربه در حوزه صادرات نمک شناخته شده است. این کارخانه امروزه محصولات خود را به هند، عراق، گرجستان، کشورهای مشترک ‌المنافع، روسیه و سایر کشورها صادر می‌کند.

 

"<yoastmark

 

صادرات نمک شایان (سپید در شایان)

صادرات به عنوان یکی از ارکان اصلی در توسعه اقتصاد و تجارت هر کشوری به شمار می‌رود. بنابراین برای هر شرکت و یا سازمانی مهم است که بتواند محصولات خود را با کیفیت بالا به مشتریان خود در خارج از کشور عرضه کند و مشتریان خود را از یک به صدها نفر برساند. از طرف دیگر صادرات محصولات مختلف به کشورهای دیگر جزو اعتبارات اقتصادی هر کشوری به حساب می‌آید. پس هر مجموعه‌ای با ارائه محصول با کیفیت، خود را در بازار معرفی کرده و اعتبار کسب می‌کند. نمک از جمله محصولاتی است که منابع آن با حجم چشمگیری در ایران یافت می‌شود.شرکت سپید در شایان یکی از شرکتهای برجسته تولید و فرآوری نمک است که سالها در زمینه تولید نمک و محصولات جانبی آن فعالیت می‌کند. این شرکت در صادرات نمک نیز صاحب نام شده و عملکرد خوبی داشته است.

عملکرد مطلوب نمک شایان در این زمینه را می‌توان نتیجه عوامل ذیل دانست:

  • تجربه طولانی در زمینه تولید، فرآوری و صادرات انواع نمک.
  • کنترل پیوسته کیفیت محصولات.
  • ارائه طیف وسیع محصولات نظیر سنگ نمک، نمک صنعتی، انواع نمک دانه بندی شده و …
  • پشتیبانی و مشاوره کارشناسان در کلیه مراحل تولید نمک.
  • پتانسیل بالای مجموعه نمک شایان در تولید انواع سفارشات نمک در حجم‌های بالا.
  • عمل به تعهدات و رعایت حقوق مصرف کننده و خریداران نمک حتی به قیمت سود کم و در بعضی موارد ضرر بعلت جبران خسارات مشتری ها.

 

صادرات نمک شایان به کشورهای دیگر

بخش صادرات نمک شایان در طی سالهای اخیر بسیار فعال و موفق عمل نموده است. صادرات به کشورهایی مانند روسیه، عراق، گرجستان، هند و صادرات نمک به اروپا باعث شده که ایران در شمار هفت کشور نخست  منطقه در زمینه صادرات نمک به شمار رود.

صادرات نمک با کیفیت عالی باعث گسترش حلقه صادراتی نمک شایان شده. انواع سنگ نمک، نمک صنعتی، نمک صنعتی صدفی و نمک پودری جزو محصولات صادراتی نمک شایان است.

 

نکته کلیدی در صادرات

هرگز قیمت را فدای کیفیت نکنیم زیرا امروزه که شرایط اقتصادی جهانی با رکود بی سابقه و افزایش چشمگیر هزینه های حمل و نقل و توضیع کالا بعلت شرایط ویژه پاندمی و جنگ در اروپا و نا آرامی های سیاسی و احتمال درگیری های جدید بین المللی روبرو است ، قیمت پایین محصولات کم کیفیت هیچ توجیحی در فرهنگ بازرگانی ندارد . وقتی فقط طی سه سال هزینه حمل داخلی و ترانسپورت دریایی پنج تا ده برابر افزایش پیدا کرده است هیچ بازرگانی نمی تواند ریسک بالای خرید و ارسال کالاهای کم کیفیت را به بازار هدف تحمل نماید زیرا هزینه های بالای برگشت محصول سود چندین معامله را یکجا می بلعد پس فرضیه خرید ارزان و فروش گران در بازرگانی را باید به خرید کالای بادوام با هزینه مناسب و فروش در بازارهای تضمین شده تغییر داد.

لازم به ذکر است شرکت و کارخانه نمک شایان توضیحات لازم در مورد محصولات تولیدی خود را از طریق وب سایت مجموعه و کارشناسان فروش به خریداران می دهد تا آنها بتوانند محصول مورد نظر را به درستی انتخاب نمایند ولی در موارد نادری که بعلت خطای انسانی و قصور شرکت در تهیه و تولید محصول با کیفیت خسارتی متوجه مشتری ها شود شرکت نمک شایان از زیر بار مسوولیت خود شانه خالی نکرده و تا آخرین لحظه و با تمام توان به آنها یاری میرساند.

 

خرید نمک صادراتی نمک شایان

چنانچه قصد خرید نمک صادراتی مرغوب دارید، کارشناسان نمک شایان آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید نمک صادراتی هستند. به این منظور می‌توانید از طریق اطلاعات مندرج در صفحه « تماس با ما » اقدام فرمایید.

سابقه درخشان نمک شایان در فروش عمده نمک صادراتی، کنترل پیوسته کیفیت محصولات و همکاری و پشتیبانی مطلوب تیم کارشناسان نمک شایان موجب شده تا مشتریان این کارخانه نمک به تداوم همکاری و خرید نمک صادراتی از این کارخانه نمک اقدام کنند. امید است شما را نیز در خیل مشتریان و دوستان عزیز خود ببینیم.