درباره سپید در شایان

کارخانه تولید انواع محصولات نمک: نمک صنعتی، نمک خوراکی و ...

سپید در شایان - لوگوشرکت سپید در شایان در سال 1386 در تهران به ثبت رسید و از ابتدا در زمینه تولید و تأمین مواد معدنی بخصوص ماده معدنی نمک فعالیت خود را آغار نمود و با عنایت خداوند و کار و تلاش بی وقفه توانست درصنعت نمک به موفقیهای زیادی دست یابد. سپید در شایان در این سال ها با استفاده از تجربیات خود، اقدام به تولید و صادرات انواع نمک صنعتی منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی با بهره گیری ازتکنولوژی های جدید و دانش روز نموده است.

در حال حاضر این شرکت صاحب کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی ایوانکی در استان سمنان و شریک و سرمایه گذار اصلی شرکت نمک کیمیا گرمسار واقع در شهرک صنعتی فجر گرمسار یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدکننده نمک صنعتی از نظر وسعت و تجهیزات در ایران می‌باشد.

 

اهداف و چشم‌اندازهای شرکت سپید در شایان

از اهداف اصلی این شرکت تامین کالای مورد نیاز مشتریان، ارایه خدمات مشاوره‌ای و فنی، همراهی با مشتری تا حصول بهترین عملکرد و ارتقاء سطح کیفی محصولات می باشد. افزایش حجم صادرات نمک نیز از اهداف مهم این شرکت است.

به منظور حفظ کیفیت بالای محصولات سپید در شایان، واحد کنترل کیفیت این شرکت، مسئول انجام امور آزمایشگاهی، کنترل و نظارت مستقیم بر تولید محصولات می‌باشد. بازدیدهای مداوم روزانه و بازدیدهای رندوم و غیر منتظره از بخش تولید از وظایف همکاران ما در این قسمت است.

 

صادرات نمک سپید در شایان

این شرکت از آغاز صادرات انواع نمک را سرلوحه کار خود قرار داده و توانسته با وجود موانع بسیار، علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور، در بازارهای جهانی حضور یابد. سپید در شایان تاکنون نمک ایران را به بیش از 10 کشور جهان از جمله روسیه، ارمنستان، گرجستان، افغانستان، هندوستان و برخی کشورهای عربی صادر کرده است. البته در این راه، شرکت سپید در شایان سختی های فراوان را متحمل گردیده ولی با عزم و اراده توانسته بر مشکلات فایق آمده و حداکثر توان خود را بکار گیرد تا سهمی در توسعه صادرات غیر نفتی داشته باشد.

 

انواع نمک برای انواع صنایع

نظر به اینکه مصرف نمک در هر صنعت با صنعت دیگر متفاوت می‌باشد، شناخت بازارهای هدف و موارد مصرف نمک در صنایع مختلف این شرکت را بر آن داشته تا از کلیه معادن نمک استان سمنان جهت تولید نمک صنعتی بهره‌برداری کند و محصولاتی فرآخور و متانسب با نیاز مصرف کننده نهایی تولید کند و بدینوسیله به ایشان در کارامدی و بهره‌وری بیشتر یاری رساند.

 

ارتباط با سپید در شایان

جهت آشنایی با بخش های مختلف این شرکت و دریافت اطلاعات فنی محصولات، خواهشمند است به دیگر قسمتهای سایت مراجعه فرمایید و در صورتی که به پاسخ مورد نظر خود دست نیافتید، با همکاران ما دربخش بازرگانی و فروش تماس حاصل فرمایید.

امید است بتوانیم شما را در انتخاب صحیح محصول مورد نظرتان یاری رسانیم.