Промышленная соль   Промышленная соль    Соль Экстра  Соль Экстра   salt for Water treatment and electrolysis  salt for Water treatment and electrolysis  


   کارخانه نمک
   نمک صنعتی مناسب من ››
   انواع بسته بندی
   آنالیز محصولات ››
   فروش نمک - خرید نمک
   گواهی نامه ››
   دانستنی ها ››
   درباره انواع نمک ››
   طبیعت نمک درایران ››
   اخـبـار نمک
   آزمایشگاه نمک و کنترل کیفیت
   Salt factory
   مصنع الملح
   تماس با ما
   جستجو در سایت
  شمسی   

               

 

نمک صنعتی مناسب من  نمک صنعتی 

نمک صنعتی مناسب من ، نمک صنعتینمک یکی از مواد اصلی در زنجیره تولید و صنعت است و کاربرد آن در تولید هزاران  محصول به طور مستقیم و غیر مستقیم مشهود است. نیاز به طیف گسترده  از انواع نمک صنعتی حتی به میزان حداقل لزوم استفاده از آن، در 14 هزار صنعت مختلف به اثبات رسیده است. به طور کلی 60 درصد نمک صنعتی دنیا در صنعت پتروشیمی، 30 درصد در صنعت غذا و دارو و 10 درصد دیگر در سایر صنایع استفاده می شود.

اگر شما نمک صنعتی را در صنعت چرم سازی و دباغی، خوراک دام و طیور، تصفیه خانه، تولید شیشه و پلی استر و پلاستیک، محصولات رزین و سایر فرایند های شیمیایی، تمیزکردن چاه های نفت و یا هر صنعت دیگری مصرف دارید، نمک شایان این امکان را به شما می دهد تا انواع نمک های صنعتی با خلوص متغیر از 99-96 درصد را با بهترین قیمت و کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

در کشور ما به هر نوع نمک تصفیه نشده اعم از نمک دریایی، سنگ های نمک و نمک تصفیه شده بدون ید، نمک صنعتی گفته می شود. درحالی که نمک صنعتی تولید شده از معادن شامل دو گروه عمده زیر هستند:

   

  عناوين مرتبط :
کليه حقوق اين سايت برای شرکت سپید دُر شایان محفوظ است

برنامه نويسی : اصفهان هاست

sepidor.com