Промышленная соль   Промышленная соль    Соль Экстра  Соль Экстра   salt for Water treatment and electrolysis  salt for Water treatment and electrolysis  


   کارخانه نمک
   نمک صنعتی مناسب من ››
   انواع بسته بندی
   آنالیز محصولات ››
   فروش نمک - خرید نمک
   گواهی نامه ››
   دانستنی ها ››
   درباره انواع نمک ››
   طبیعت نمک درایران ››
   اخـبـار نمک
   آزمایشگاه نمک و کنترل کیفیت
   Salt factory
   مصنع الملح
   تماس با ما
   جستجو در سایت
  شمسی   

               

 

دانستنی ها  خواص نمک سیاه 

دانستنی ها ، خواص نمک سیاه


نمک سیاه نوعی سنگ نمک آتشفشانی است که به وفور در سراسر دنیا مصرف می شود. رنگ عجیب آن به علت میزان کم آهن و مواد معدنی دیگر است.

اگرچه از نمک یددار و نمک دریایی در تهیه انواع غذاها استفاده می شود اما مصرف زیاد آن باعث افزایش فشار خون ، مشکل تیروئید و ... می شود. محققان ادعا می کنند که نمک سیاه، مشکلات آرتریت، فلجی، فشار خون بالا، مشکلات نازایی و ... را برطرف می کند. نمک سیاه به عنوان رونده برای برخی از بیماری های گوارشی نیز استفاده می شود

این نمک برای چشم مفید است و باعث بالا رفتن سدیم نمی شود اما به علت میزان زیاد سولفور می تواند باعث مشکلات گوارشی شود، بنابراین مصرف متعادل آن همانند نمک معمولی توصیه می شود.

افزودن نمک سیاه به آب وان، درمان موثری برای ورم پاها، ترک خوردگی، قارچ پا، زگیل و پیچ خوردگی است. ماده معدنی موجود در این نمک برای تقویت مو و رفع مو خوره موثر است. محققان عنوان می دارند مصرف روزی حداقل یک لیوان آب گوجه فرنگی با کمی نمک سیاه نه تنها باعث رشد مو می شود بلکه باعث ضخیم شدن و براق شدن مو نیز می شود.

 

  عناوين مرتبط :
کليه حقوق اين سايت برای شرکت سپید دُر شایان محفوظ است

برنامه نويسی : اصفهان هاست

sepidor.com